Anywayanyday

iOS için Seyahat Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 44.5 MB
  • Version 3.6
  • Dil İngilizce
  • Firma ANYWAYANYDAY LIMITED
Anywayanyday; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz, dilediğiniz yerde ve dilediğiniz zaman uçak bileti alma ve otel rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirme amacı ile tasarlanmış oldukça başarılı bir seyahat

Anywayanyday; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz, dilediğiniz yerde ve dilediğiniz zaman uçak bileti alma ve otel rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirme amacı ile tasarlanmış oldukça başarılı bir seyahat uygulamasıdır.

Türkiye'de de kolaylıkla kullanabileceğiniz uygulamada maalesef Türkçe dil desteği bulunmuyor. Ancak Türkiye'nin havalimanı olan hemen hemen tüm şehirlerine uçak bileti almanız mümkün. Ayrıca yurtdışında bir çok ülkede uçak bileti ve otel rezervasyonu yaptırabiliyorsunuz.

Bunun için tek yapmanız gereken uygulamaya arama bilgilerinizi girmek. Daha sonra uygulama sizin için 800'den fazla havayollarının ve 30 binden fazla otelin arasından sizin için en uygun olanlarını sunuyor. Uçak ve otel biletleri işlemlerini tek bir yerden yapabileceğiniz uygulama oldukça kolay kullanıma sahip. Sadece bir dokunuşla dilediğiniz ülke için arama yapabiliyor ve sonuçları anlık olarak görüntüleyebiliyorsunuz.

Anywayanyday uygulaması içerisinde; kolay arama yapma, sesli komut verme, uçaklar için fiyat, varış zamanı, kalkış zamanı, havaalanı gibi bilgilerle filtreleme yapma, Oteller için fiyat, otel tipi, yıldız, servisler gibi bilgilerle filtreleme yapma, Direk olarak uygulama üzerinden rezervasyon ve rezervasyon iptali, İndirimlerden faydalanma, Daha öncekilerin listesini görme gibi bir çok kullanışlı özellikleri bulunuyor.

Daha Fazla Göster
Anywayanyday indir